KURUMSAL DİJİTALLEŞME ÇÖZÜMLERİ

Yazılım, web sitesi, sosyal medya, kurumsal kimlik ve algoritmik dijital reklamcılık hizmetleri ihtiyaç ve isteklerinize göre bir paket olarak sağlanmaktadır.

Kurumsal Dijitalleşme Nedir?

Kurumsal dijitalleşme hizmetleri ile, yazılım, web sitesi, sosyal medya, kurumsal kimlik ve algoritmik dijital reklamcılık hizmetleri ihtiyaç ve isteklerinize göre bir paket olarak sağlanmaktadır.

Kurumsal Dijitalleşme Hizmetlerimiz

Dijital çağın gerekliliklerini yerine getirmek isteyen,  bu yeni sayılabilecek alanda geri kalarak prestij, verim ve bilinilirlik kaybedilmesini istemeyen şirketlerin tercih ettiği bir hizmettir.
Belirlenecek ihtiyaçlar doğrultusunda, şirketin web sitesinin teknolojik ve tasarım olarak yenilenmesi,  şirket içi operasyonların verimini artıran programların geliştirilmesi, şirketin kurumsal kimliğinin oluşturulması ve bu yeni kimliğin bir bütün olarak dijital ortamda sergilenmesi şeklinde sağlanır.
Projede tercih edilen hizmetlere göre proje süresi 1-3 ay arasında değişmektedir.
Kısaca, başlangıçta belirlediğiniz hedef müşteri kitlenizin, dijital ortamdaki ayak izlerini takip ederek, müşteriye dönüşme ihtimali en yüksek potansiyel müşterilerinizi hedefleyen bir dijital reklamcılık yazılımıdır.
Müşteriye dönüşme ihtimali en yüksek olan potansiyel müşterileriniz hedeflendiği için, yeni müşteri edinme maliyetinizi (the Cost of Customer Acquisition)  ciddi şekilde aşağı indirme olanağı sağlar.  Bu da beraberinde reklam harcamalarında düşüş, müşteri sayısında artış ve dolayısıyla karlılığı getirmektedir.
Potansiyel müşteri kitleniz belirlendikten sonra (örneğin AB grubu)  bu gruptaki potansiyel müşterilerinizin Türkiye  içerisinde ağırlıklı olarak ikamet ettikleri ve gün içinde bulundukları bölgeler 81 il için otomatik olarak tespit edilir. Bu sayade reklamlarınız direkt olarak müşteriye dönüşme ihtimali çok yüksek olan potansiyel müşterileriniz tarafından görülür.  Daha sonra tespit edilen bölgeler içinde, en yüksek verimin sağlandığı bölgeler önceleklendirilerek sürece devam edilir. Ürün ve hizmetinizle  ilgilenmeyecek ya da ilgilenme  ihtimali oldukça düşük olan potansiyel müşterileriniz için reklam harcaması yapmayacağınızdan, birim başına yeni müşteri  kazanma verimliliği ürün ve hizmet grubuna göre 10-20 kat arasında artış göstermektedir.