HAKKIMIZDA

A’dan Z’ye dijital çözümlerle, teknolojiyi markanızda hissedin.

Magmaton Kimdir?

Magmaton Teknoloji 2017 yılında, yazılım, çevrimiçi ve çevrimdışı teknolojiler alanında oluşan kurumsal taleplere nitelikli, üst düzey ve ulaşılabilir bir hizmet sunmak amacıyla kurulmuş bir yazılım şirketidir.

Hizmetlerimiz

Çevrimiçi yazılımlar, çevrimdışı yazılımlar, web yazılım gibi yazılım merkezli alanlarda hizmet vermekle birlikte, günümüzde dijitalleşme sürecinde tamamlayıcı unsurlar olan sosyal medya stratejisi ve kurumsal kimlik tasarımı alanlarında da tamamlayıcı hizmetler sunmaktadır.

Tam Zamanında

Tek bir saniyenin bile altın değerinde olduğu yüzyılda, Magmaton Teknoloji projelerini zamanında teslim eder.

Kalite

Bugüne kadar Magmaton’dan çıkan her proje; insana, markaya ve dünyaya bir katkı sağlama temelinde tamamlanmıştır. 

Bütünlük

Magmaton Teknoloji dijitalleşme yolunuzdaki tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere tasarlanmıştır. Tek fatura, tüm hizmetler.

Verimliliği projelerinin merkezine oturtan Magmaton Teknoloji, çevrimiçi yazılımlarda web sitesini yazılımları, e-ticaret web yazılımları ve bunların çeşitli entegrasyon programları ile hizmet vermektedir.

 

Çevrimdışı yazılımlarda ise, müşteri odaklı bir şekilde ihtiyaçlar doğrultusunda firmaların verimliliğini artıracak programlar hazırlamakta ya da mevcutta kullanılan ancak yetersiz kalmış programlar için ek modüller geliştirmektedir.

 

Bununla birlikte, lokasyon bazlı algoritmik pazarlama araçları ile, müşterilerine farklı bir çevrimiçi pazarlama deneyimi sunmaktadır.